НОВИНИ

 • Оксана Чепіжко: «Ми не зможемо рухатися далі і розвивати країну без залучення до відповідальності винних у банкрутстві банків»

  ФГВФО ініціює судові розгляди з власниками і топ-менеджерами банків, однак все це більше нагадує наклеп, так як обвинувальних вироків так ніхто з неабияк насоливших українцям банкірів так і не почув.

 • Звільнення Валерії Гонтаревої: передумови і перспективи

  Довгограючий серіал під назвою «Звільнити Гонтареву» завершився на велику втіху його головної героїні. Адже Рада відправила «мабуть, одного з найкращих банкірів світу», за версією Порошенка, у відставку, а не за ґрати. І це попри те, що на посту голови Нацбанку вона скоїла достатньо правопорушень, щоб її діяльність розслідували Генпрокуратура та НАБУ.

 • Доступні кредити: міф чи виклик

  Майже чотири роки влада декларує кардинальне реформування банківської системи України. Але гроші в нашій країні як і раніше стоять дуже дорого. В кінці минулого року НБУ вдруге за кілька місяців підвищив облікову ставку до 16% річних. Такі кроки нібито повинні знизити темпи інфляції, але перш за все вони "висушують" українську економіку. Відсотки по кредитах стають непідйомними.

 • Чиновники НБУ повинні нести персональну відповідальність за знищення банку «Хрещатик»

  Асоціація захисту банків сподівається на належне розслідування персональної провини чиновників Національного банку України за неправомірне віднесення банку «Хрещатик» до категорії неплатоспроможних, яке підтвердив Верховний суд України. Про це заявила глава Асоціації захисту банків Катерина Назимко.

 • Круглий стіл: "Пошук винних у виведенні банків з ринку: ФГВФО проти банкірів"

  Обговорення питань, що стосуються правомірності вимог Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) з відшкодування шкоди пов'язаними особами банків, юридичні перспективи позовів, а також економічні та політичні передумови ініціатив ФГВФО і НБУ з пошуку винних у банкрутстві та виведенню банків з ринку, відбулося в ході круглого столу в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ.

 • Як банкіри можуть захистити себе від Фонду гарантування вкладів

  В Україні стартувала чергова кампанія «полювання на відьом». На цей раз під ударом опинився колишній менеджмент банків, визнаних неплатоспроможними. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, в порушення вимог профільного закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», який передбачає можливість пред'явлення вимог про відшкодування шкоди кредиторам неплатоспроможного банку тільки від винних в його банкрутстві осіб, масово розсилає такі вимоги всім підряд пов'язаним особам.